Otimo Apartamento
Otimo Apartamento Sao Jose o powierzchni 35 m² cieszy się pierwszorzędną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Targ Miejski w 6 km, gdzie goście mogą robić zakupy. Apartament może pomieścić maksymalnie 3 osób.
Estacionamento Shopping Itaguacu leży nie więcej niż 8 min spacerem od tego apartamentu, a Igreja Matriz de São José jest w około 3 km. Z obiektu można w 5 min dojść do centrum miasta. W ciągu prawie 10 min jazdy samochodem od Otimo Apartamento znajduje się Wzgórze Morro da Cruz.
Obiekt dysponuje miejscem do pobytu dziennego z widokiem na miasto. Apartament oferuje 1 łazienkę. Znajdziesz tu również ręczniki.
Otimo Apartamento jest wyposażony w aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem i tosterem. Ten apartament leży w niewielkiej odległości od najbliższego przystanku autobusowego Rua Walter da Silva Koerich.
- Lotniska
- Lotnisko Florianopolis-Hercilio Luz18 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Herbata i kawa
- Stół
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Otimo Apartamento obejmuje kuchnię?
Tak, Otimo Apartamento wyposażony jest w aneks kuchenny i oferuje lodówkę, czajnik i toster. - ❓
Ilu gości pomieści Otimo Apartamento?
W Otimo Apartamento może zostać zakwaterowanych maksymalnie 3 gości. - ❓
Czy w Otimo Apartamento jest pralnia?
Otimo Apartamento oferuje pralkę.